پشتیبانی لینک وایرلس

طراحی مشاوره و اجرای شبکه های وایرلس

 • ارائه راهکارهای شبکه نقطه به نقطه و نقطه به چند نقطه و نقطه به سطح برای ارتباط بین دفاتر و شعب مختلف شرکت ها و سازمان ها

نقطه به نقطه: نقطه به نقطه: به ارتباط بین نقطه مبدا (ایستگاه مرکزی) و نقطه‌ی مقصد (ایستگاه‌ مشترک) اشاره دارد.

نقطه به چند نقطه: نقطه به نقطه: به ارتباط بین نقطه مبداء (نقطه مرجع) و نقاط مقصد (ایستگاه‌ مشترک) اشاره دارد.

نقطه به سطح: به ارتباط بین یک آنتن اّمنی (تمام جهته) و سطح های مورد نظرگفته می شود.

 • ارائه سرویس های اینترنت و اینترانت روی بستر بیسیم

یکی از شیوه‌های استفاده از خدمات پهنای باند «باران»، استفاده از ارتباط بیسیم یا Wireless است که می‌تواند پهنای باندی بسیار بیشتر نسبت به آنچه بر بستر سیم مسی (IDSL) تأمین می‌شود، در اختیار مشترک قرار دهد. سازمان یا مشتری حقیقی می‌تواند بسته به نیاز خود و با پرداخت هزینه‌ای که با توجه به میزان پهنای باند اختصاص‌یافته متغیر خواهد بود.

 • انتقال خطوط تلفنی شهری ، E1 داخلی ها با استفاده از لینک بیسیم بین دفاتر و شعب مختلف شرکت ها و سازمان ها

خطوط ای وان (E1)، نام خطوط مخابراتی مخصوصی است که در نقاط مختلف جهان از جمله ایران استفاده می‌شود و برروی هر خط آن تعداد ۳۰ خط تلفن معمولی شبیه‌سازی می‌شود.

هر خط E1 می‌تواند حامل Mb/s2 پهنای باند باشد. این خطوط نمی‌توانند همزمان هم Dialin باشند و هم Dialout در حال حاضر برخی از شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی در ایران از E1 برای ارتباط تلفنی خود استفاده می‌کنند که مشخصه‌ی این سیستم ۴-۵ رقمی‌ بودن شماره‌های این سازمان‌ها است.

 • انتقال تصاویر دوربین های مدار بسته

انتقال تصویر برای دوربین مداربسته بستگی به نوع تجهیزات مورد استفاده در محل نصب پروژه دارد، معمولاً از دستگاه ضبط تصاویر یا DVR استفاده می شود که مخصوص دوربین مداربسته آنالوگ است.

 • ارائه راهکارهای بستر شبکه های LAN توسط نصب اکسس پوینت

امروزه شبکه های انتقال داده حساس ترین بنیان ساختاری یک  سازمان به حساب می آید. برقراری حفظ و امنیت شبکه، همچنین سرعت و دقت و کیفیت این ارتباط از مهمترین وظایف ما می باشد. سازمانها و شرکتهای کوچک و بزرگ نیز می دانند که توجه ویژه به شبکه های انتقال داده ها به طور مستقیم با افزایش بهره وری در کسب و کار و درآمد و صرفه جویی اقتصادی در رابطه است.

باران با استفاده از تکنولوژی های نوین و به روز بودن کارشناسان این امر بهترین راهکارها را در بخش شبکه داده ها به مشتریان ارائه می نماید. این شرکت همواره به مشتریان خود راهکار، مشاوره و پیشنهادات خود جهت راه اندازی شبکه های کامپیوتری و سایر پروژه ها را با شیوه ها و متدهای روز دنیارا ارائه می دهد.

 • ایجاد ارتباط جهت برقراری ویدئو کنفرانس

گستردگی جغرافیایی کشورها از یکسو، کمبود نیروی انسانی متخصص در علوم مختلف و افزایش هزینه‌های کاری از سوی دیگر، منجر به عدم دسترسی سازمان‌ها و شرکت‌ها به همه منابع مورد نیاز شده است.

ویدئوکنفرانس یک فناوری منحصر به فرد است که برقراری ارتباط صوتی و تصویری (به صورت زنده) افراد را در مکانهای مختلف با فواصل مختلف امکان‌پذیر می‌نماید.

 •  ایجاد چتر وایرلس (HOT SPOT) به منظور توزیع اینترنت برای مجتمع های تجاری و مسکونی
 • استفاده از اکسس پوینت های Indoor , outdoor برای پوشش وسیع وایرلس

به معنای نقطه انصال است و دستگاهی است برای برقرای ارتباط بین دستگاه های بدون سیم ( دارای کارت شبکه بیسیم مثل لپ تاپ ، کامپیوتر های دسکتاپ و موبایل ) به یکدیگر با هدف تشکیل یک شبکه بدون سیم و در اغلب موارد نقش پل ارتباطی بین یک شبکه بدون سیم را با یک شبکه اترنت  سیمی را دارد.

 • استفاده از اکانتینگ های معروف و سخت افزاری بروز
 • ایجاد امنیت برای کابران
 • مدیریت متمرکز مصرف اینترنت
 •  طراحی ، تولید ، فروش ، اجرا ، نگهداری انواع دکل های ارتباطی (دکل های مهاری، خود ایستا، منوپل)
 •  عقد قراردادهای کلیه امور پشتیبانی ، نگهداری از دکل ها و لینک های وایرلس