Avira

avira-pc-cleaner-07-535x535شرکت آلمانی Avira GmbH که در ابتدا با نام H+BEDV Datentechnik GmbH آغاز به کار کرد، یکی از معدود شرکت‌هایی است که موفق به کسب بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر در سراسر جهان شده است، این شرکت که موتور اولیه آن Luke Filewalkerنام داشت قریب به ۳۰ سال است که در محصولات امنیتی شرکت Avira حضور دارد.
آویرا طی چهار سال گذشته با میانگین حدود ۹۰درصد شناسایی، بالاترین درصد را بین تمامی ضدویروس‌های دنیا کسب کرده است.

 

۱- Real-World Protection Test: آنتی ویروس آویرا نشان Advanced+ را در سال های اخیر در این تست کسب کرده است.
۲- Performance Test: آنتی ویروس آویرا نشان Advanced+ را در سال های اخیر در این تست کسب کرده است.
۳- File Detection Test: آنتی ویروس آویرا نشان Advanced+ را در سال های اخیر در این تست کسب کرده است.
در ۵ سال اخیر همواره آویرا از رتبه قابل توجهی در رده بندی بهترین ضد ویروس های جهان کسب کرده است. کسب بالاترین درصد شناسایی در اغلب تست های ۵ سال اخیر، جایزه بهترین ضد ویروس در سال ۲۰۰ و سری ترین ضد ویروس در سال ۲۰۰۹، بطور میانگین کسب رتبه اول در سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲، اخذ نشان Advanced+ در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ توسط سازمان AV-Comparatives و دریافت گواهینامه VB100% از سوی سازمان ویروس بولیتن همه گواه بر این مدعی است.

free-antivirus4

چرا آویرا را انتخاب کنیم؟

• آویرا تنها آنتی ویروس دارای نماینده رسمی و انحصاری در ایران می باشد ولایسنس خود را مستقیما از کشور آلمان تهیه می نماید. این امر باعث شده است که حتی در زمان تحریم ها نیز برخلاف سایر آنتی ویروس ها فعالیت خود را در ایران ادامه دهد و نگرانی اکثر مدیران را در مورد عدم فعالیت و دریافت لایسنس و آپدیت در زمان تحریم ها برطرف کند.
• آنتی ویروس آویرا در راستای سیاست های مشتری مدارانه خود، خدمات نصب و پشتیبانی رایگان ارائه می نماید.
• آنتی ویروس آویرا تنها آنتی ویروسی است که با ارائه نسخه اورجینال رایگان، نسخه کرک شده ندارد. این مزیت به کاربران این امکان را می دهد که آنتی ویروس آویرا را تست نمایند و از قدرت و دقت این آنتی ویروس اطمینان حاصل نمایند.
• میزان استفاده از منابع سیستم: آنتی ویروس آویرا با توجه به performance بالایی که دارد، توانسته از منابع کمتری از سیستم استفاده کند، این امر باعث می شود حتی سیستم های کامپیوتری که دارای پردازشگر پایینتری هستند نیز از یک آنتی ویروس خوب بهره مند شوند
• حجم فضای مورد نیاز نرم افزار: آنتی ویروس آویرا نیازمند ۸۰۰ مگابایت فضای خالی می باشد که در مقایسه با سایر آنتی ویروس ها یک نرم افزار امنیتی کم حجم مناسب می باشد.
• سرعت اسکن این آنتی ویروس بالا می باشد. این مزیت در کنار استفاده کم آنتی ویروس از منابع سیستم این امکان را می دهد تا کاربران همزمان از سایر عملکردهای سیستم نیز بهره مند شوند.
• بسته های بروزرسانی این نرم افزار با توجه به کم حجم بودن خود نرم افزار و قابلیت های بالای این نرم افزار، کم حجم می باشد.


سایر خصوصیات آنتی ویروس آویرا

 • آنتی ویروس آویرا سیستم را برابر هرگونه ویروس و بدافزارمحافظت کامل می نماید.
 • آنتی ویروس آویرا آثار به جا مانده از فایل های آلوده را حذف می نماید.
 • قابلیت Anti Ad: آنتی ویروس آویرا عوامل تبلیغاتی و مزاحم را از سیستم حذف می کند.
 • آنتی ویروس آویرا Root Kit ها را شناسایی و سیستم را در مقابل آن محافظت می نماید.
 • قابلیت Enhanced Network Drive: این قابلیت نرم افزار امنیت شبکه های اشتراکی را تامین می کند و وظیفه آن مراقبت از تبادل اطلاعات در درایوها و پوشه های Shared می باشد.
 • این آنتی ویروس سیستم را بطور لحظه ای(real-time) و مداوم اسکن می نماید.
 • دارای قابلیت شناسایی و بررسی فایل های فشرده می باشد.
 • زمانبندی و مدیریت خودکار فعالیت ها در این آنتی ویروس امکان پذیر می باشد.
 • Quick Removal حذف ویروس ها با فشردن یک دکمه در این آنتی ویروس امکان پذیر می باشد.
 • Web guard یا Advanced web protection: توسط این قابلیت ترافیک بر پایه HTTP و به منظور شناسایی ویروس ها و بدافزارها بررسی می گردد و فیشینگ و بدافزار ها را بصورت خودکار مسدود می کند.
 • Mail guard: ایمیل های ارسالی و دریافتی در ویندوز توسط ایمیل email scanner و همینطور فایل های پیوستیتوسط antibot بررسی می گردد.

آشنایی با محصولات شرکتی آویرا(سری Business)

محصولات شرکتی آویرا شامل چهار محصول Avira Business Security Suit، Avira Professional Security،Avira Endpoint Security و Avira Exchange Secrity می باشند که در حال حاضر دو نسخه Avira Endpoint Security و Avira Professional Security جهت عرضه به کاربران موجود می باشد.

 ۰۷۱۴-gt2-avira_628750-copy  professional1
 √ اسکن سیستم بطور لحظه ای(real-time)
 √  √ Web protection
 √  √ محافظت از شبکه
 √  √ کنسول مدیریتی آنلاین
 √  √ آنتی فیشینگ
 √  √ پشتیبانی
 √ محافظت از فایل سرورها

 


the-future-of-the-customer-experience-1024x768-copyبرخی مشتریان آویرا در ایران

صدا و سیما جمهوری.ا.ا، دانشگاه علم و صنعت، دانشگاه صنعت نفت تهران، دانشگاه امیر کبیر، علوم پزشکی تهران، دانشگاه صنعت نفت تهران، دانشگاه تربیت مدرس، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه شیراز، دانشگاه شریعتی، دانشگاه علوم پزشکی قزوین، دانشگاه یزد، دانشگاه شهید چمران اهواز، دانشگاه صنعتی سهند تبریز، دانشگاه علوم پزشکی کاشان، دانشگاه سیستان و بلوچستان، شرکت تبریز کف، شرکت توزیع برق همدان، شرکت مخابرات کرمان، روزنامه همشهری، آب و فاضلاب تهران، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، بانک تجارت، بنیاد مسکن، گروه نیروگاه های مبنا، سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی، اداره کل منابع طبیعی آذربایجان شرقی، سازمان حج الزیارات، مخابرات یزد، نیروگاه دماوند، دانشگاه پیام نور گرگان، سازمان تبلیغات اسلامی گلستان، خبرگزاری فارس، شرکت ارتباطات زیرساخت، شرکت خدمات دریایی و مهندسی کشتیرانی، شرکت پترو ایران برخی مشتریان آویرا در خراسان اداره کل کار و رفاه اجتماعی مشهد، روزنامه خراسان، شرکت سیمان شرق، شرکت فرش مشهد، شرکت چرم مشهد، هواشناسی مشهد، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فرآورده های سیمان شرق، کارخانه سازی مشهد، شرکت پارت لاستیک شرکت عمران گلبهار، سیمان زاوه تربت، شرکت سیمان سفید، اداره کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، رب سرچین، فراورده های غذایی تربت جام، چینی تقدیس، هتل الماس، هتل تهران، هتل پردیس، هتل امید، شرکت پرتو کیهان توس، اداره گمرک بجنورد، اداره کل ورزش و جوانان بجنورد، دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد، اداره کل کار و رفاه اجتماعی بجنورد، اداره اقتصاد و دارایی بجنورد، هیتا شعله، اداره راه و شهرسازی نیشابور، دانشگاه آزاد قوچان، دانشگاه ثامن نیشابور، دانشگاه خیام نیشابور